SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Posúvame sa stále ďalej

ŠK Atletiko Zálesie buduje klub na zelenej lúke. Aj vďaka podpore Nadácie ČSOB a našich miestnych partnerov sa podarilo realizovať projekt výstavby šatní, ktorými sme zabezpečili dôstojnejšie a bezpečnejšie podmienky pre športovanie našich malých ratolestí. Významným krokom vpred je aj rekonštrukcia príjazdovej cesty k ihrisku. Náš klub tak môže slušne privítať hosťujúce tímy v zápolení líg Slovenského futbalového zväzu a Minidunajskej ligy. Nová sezóna v plnom prúde Jeseň 2019 je pre náš klub naozaj v znamení futbalu. Tréningového procesu sa zúčastňuje už viac ako 70 detí. Pre najmenšiu prípravku U7 organizujeme Minidunajskú ligu za účasti tímov zo Zálesia, Ivanky pri Dunaji a Bernolákova. Deti medzi sebou súperia formou turnajov v dvojtýždňovom cykle. Každý klub musí usporiadať jedno domáce kolo na jeseň a na jar. Prípravka U8 pôsobí v súťaži organizovanej SFZ. Taktiež sa hrá turnajovým spôsobom, každé dva týždne, za účasti tímov zo Zálesia, Chorvátskeho Grobu, Novej Dedinky a Malinova.
Staršie prípravky U9 a U11 pôsobia taktiež v súťažiach organizovaných SFZ, ale porcia zápasov už je ďaleko väčšia. Počet tímov v skupinách je 11 pri kategórii U9 a 8 pri kategórii U11. Naše zápasy môžete navštíviť každý víkend, či už doma v Zálesí alebo vonku u súperov. Budeme veľmi radi, ak prídete našich hráčov povzbudiť a podporiť. Podrobný rozpis všetkých kategórií, výsledky zápasov a tabuľky, sú dostupné na oficiálnej stránke SFZ www.futbalnet.sk. Všetky informácie o ŠK Atletiko Zálesie, o tréningoch, o prijímaní nových hráčov a aj o tom ako nás môžete podporiť, nájdete na našej webovej stránke. 

kolektív ŠK Atletiko Zálesie, www.atletikozalesie.sk www.facebook.com/atletiko.zalesie

Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *